Android servis

Software servis a optimalizace telefonů a tabletu se systémem Android.
Optimalizace, ROOT, alternativní recovery, alternativní systém a další…

Android servis

Optimalizace

Optimalizace zařízení pro rychlejší běh dle možností hardwaru. Odstranění dočasných souborů a nepoužívaných aplikací.

Alternativní recovery

Instalace alternativních recovery. Díky takzvaným custom recovery můžete instalovat systémové aplikace, módy pro úpravu vzhledu, kompletně zálohovat vaše zařízení, či instalovat alternativní rom, třeba z SD karty.

ROOT

Díky rootu zařízení, získáte přístup k věškerým souborům vašeho zařízení. Díky tomu můžete používat aplikace, které bez rootu nefungují… Například aplikace pro úpravu vzhledu systému, pro přidání speciálních funkcí, kompletní zálohování aplikací a podobně.

Alternativní rom

Instalací alternativní rom získáte například lépe odladěný systém, což se projeví na svižnosti a výdrži baterie. Další nespornou výhodou jsou aktualizace. Díky alternativní rom můžete mít v telefonu nejnovější android s pravidelnými aktualizace i přes to, že již výrobce váš model nepodporuje.

Android servis - Poptávka

Bezpečný formulář

Tento web používá zabezpečený SSL protokol. Komunikace mezi vámi a webem je šifrována, včetně údajů odeslaných tímto formulářem. Vaši komunikaci tak není možné zachytit a případně zneužít třetí osobou. Zabezpečené weby poznáte podle ikony zámku v adresním řádku. Chybí na této stránce ikona zámku? Nahlaste to prosím