Android Unlock

Odstranění Google účtu

Zařízení bylo resetováno. Chcete-li pokračovat, přihlašte se pomocí účtu Google, který byl s tímto zařízením dříve synchronizován.“

Zakoupili jste telefon z druhé ruky, chcete nastavit telefon, vidíte tento text a neznáte původní účet? Pomůžeme Vám.

Jak to funguje?

Nejčastější dotazy

Pro koho je služba určena?

Služba je určena pro zákazníky, kteří neznají původní Google účet k zařízení s Androidem, které jej vyžaduje po resetu zařízení.

Kolik odblokování stojí?

Cena a odebrání google účtu je 500Kč. V případě že odblokovaný telefon zasíláme, je nutné přičíst ještě náklady na dopravu.

Kde mohu nechat telefon odblokovat?

Působíme v Ústí nad Orlicí a okolí (kde jsme schopni telefon i vyzvednout a dovézt zpět). Nicméně pokud to k nám máte daleko, je možné zařízení zaslat. Po odblokování jej zasíláme zpět formou dobírky. Výše dobírky je 500Kč (cena odblokování) + náklady na dopravu.

Jak dlouho trvá odebrání účtu?

Odebrání účtu je z pravidla dokončeno do druhého dne.

Které telefony a tablety je možné odblokovat?

Odblokování je možné u drtivé většiny telefonů i tabletů s androidem. Úspěšnost a způsob odblokování je závislý jak na značce a modelu telefonu tak také na verzi Androidu, proto nejsme schopni předem říci, který telefon odblokujeme a který ne. Nicméne naše úspěšnost odblokování přesahuje 99%. Odebíráme účty jak ze zařízení známých značek, tak i čínských alternativ.

POZOR: Pokud jzjistíme že je telefon či tablet vedený v databázích odcizených přístrojů, nebude odblokování provedeno, případně bude zákazník rovnou odmítnut.

Dá se zablokování předejít?

Většinou ano. Nejůčinější zbůsob jak předejít tomu, aby zařízení požadovalo po resetu původní účet je správný postup:

1. Připojte zařízení k internetu

2. Odeberte Google účet z vašeho zařízení

3. Resetujte zařízení z NASTAVENÍ – ZÁLOHOVÁNÍ A OBNOVENÍ – TOVÁRNÍ NASTAVENÍ

Pokud resetujete zařízení tímto způsobem, nemělo by původní účet požadovat. Nicméně z našich zkušeností víme, že například některé levnější telefony, které se dají zakoupit třeba v nejmenovaných supermarketech s potravinami, vinou špatného nastavení výrobcem požadují původní účet i přes správný postup při resetování.

mobil

606 076 555

e-mail

info@itfix.cz

messenger

m.me/itfix.cz

Napište nám...