Vánoce se nezadržitelně blíží a spolu s nimi nadělování dárků. Spousta rodičů řeší dilema, kdy dítěti pořídit první telefon či tablet. Jeho vrstevníci už své telefony mají, ale vy se zdráháte, kvůli jeho bezbečnosti. Ano, s chytrým zařízením se dítě dostane na internet, kde je spousta pro děti nevhodného obsahu. Co tedy s tím? Vyřešte to šalamounsky a po pořízení telefonu či tabletu, buďte ještě více v klidu.

Rodičovská kontrola ESET parental control pro Android výše zmíněné vyřeší a ještě mnohem víc. Aplikaci ESET parental control stáhnete zdarma z Obchodu Google Play. Poté už jen stačí nastavit zda se jedná o zařízení dítěte či rodiče. Ze zařízení rodiče, poté můžete spravovat zařízení vašich ratolestí. A co že tato aplikace vlastně všechno umí?

Prostřednictvím aplikace ESET Parental Control pro Android budete mít přehled o online aktivitách svých dětí, i když nejsou doma. Dále získáte informace o tom, co si prohlíží a hrají, případně jim rovnou aktivně zablokujte přístup k nevhodnému obsahu. Naše aplikace dětem přátelským způsobem vysvětlí, co si mohou a nemohou prohlížet a spouštět. Díky aplikaci ESET Parental Control můžete kdykoli zjistit, kde se vaše děti nacházejí a poslat na jejich zařízení zprávu, která bude na displeji zobrazena tak dlouho, dokud si ji nepřečtou.

Funkce:

  • Webový strážce – monitorování: Můžete se podívat jaké weby vaše dítko nejčastěji navštěvuje
  • Strážce aplikací: Prostřednictvím strážce aplikací můžete rozhodnout, které aplikace a kdy mohou vaše děti používat. Můžete nastavit, kolik času denně může tu kterou aplikaci používat, případně časová rozmezí, kdy konkrétní aplikace používat nelze (například ve škole).
  • Přehledy: V sekci přehledy naleznete přehledně zobrazeny informace o tom, jaké stránky vaše děti v poslední době navštívily a jaké aplikace používají. Přímo z přehledů můžete zablokovat nebo odblokovat přístup ke konkrétním kategoriím webových stránek nebo aplikací.

Prémiové funkce:

  • Webový strážce – filtrování: Blokujte dětem přístup na stránky s nevhodným obsahem.
  • Poloha dítěte: Můžete se kdykoliv podívat, kde se vaše dítě nachází.
  • Rodičovské zprávy: Uzamkněte zařízení dítěte do doby, než si přečte vaši SMS.

V případě, že by vaše dítko potřebovalo využít nepovolenou aplikaci, nebo navštívit nepovolený web, může vás prostřednictvím aplikace požádat o přístup, a vy mu přístup buď povolíte nebo ne.

 

Aktivace prémiových funkcí
Pro aktivaci prémiových funkcí musíte vlastnit platnou licenci. Pokud chcete zjistit více nebo si zakoupit licenci, přejděte na tuto stránku.