Používejte internet bezpečně!

Vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku.
Chci zaslat nabídkuProč licence od nás?

CHRÁNÍ VAŠE ONLINE PLATBY

Nakupujete online nebo používáte internetové bankovnictví? Použijte náš bezpečný prohlížeč – který šifruje hesla a údaje z kreditní karty.

OCHRÁNÍ PROTI BOTNETU

Inovativní detekční technologie zajišťuje, aby se počítač nezapojil do sítě šířící spamové zprávy a útočící na další servery.

POMŮŽE NALÉZT ZTRACENÉ ZAŘÍZENÍ

Máte strach ze ztráty počítače? Sledujte a najděte ztracený notebook nebo kontaktujte nálezce díky Anti-Theft modulu.

BLOKUJE ÚTOKY

Exploit Blocker zablokuje útoky na prohlížeče, čtečky dokumentů, poštovní klienty. Nově chrání proti zneužití chyb v Javě.
~

ZABEZPEČÍ VAŠE SOUKROMÁ DATA

Připojujete se na cestách na veřejné Wi‑Fi sítě? Náš Personální firewall ochrání vaše soukromá data, ať se připojíte kdekoliv.
U

KONTROLUJE I PAMĚŤ

Další vrstva ochrany před šifrovanými hrozbami. Kontroluje přímo systémovou paměť proti velmi odolnému malware.

Používáte Android?

ZVOLTE VÝHODNÉ RODINNÉ ŘEŠENÍ

efsp-3a3-green

S ESET Family Security Pack můžete být bez starostí. Zvýhodněný balík poskytuje komplexní ochranu pro počítače a notebooky s operačním systémem Windows, Linux nebo Mac. Zakoupením ESET Family Security Pack získáváte 3 libovolné licence, které můžete rozdělit mezi vaše počítače a k tomu navíc 3 licence pro chytré zařízení se systémem Android zdarma.

Výhodné licencování

ESET Unilicence

Díky unikátnímu licencování, můžete převést vaši licenci na jiné zařízení i jiný operační systém. Chráněné bude vždy poslední aktivované zařízení.

Bezplatný převod licence

Při změně zařízení stačí odinstalovat ESET ze starého zařízení a aktivovat licenci na novém zařízení. Nezáleží ani na tom, zda je nové zařízení s Windows nebo OS X.

Vždy aktuální ochrana

Pokud v  rámci platné licence vydáme novou verzi produkt, máte ji zdarma. K dispozici tak máte vždy nejnovější ochranu před hrozbami.

Zvolte spolehlivé řešení internetové ochrany

Připojte se k více než 100 miliónům uživatelů z celého světa, kteří se každý den spoléhají na antivirovou a internetovou ochranu ESET. Antivirová ochrana ESET drží světový rekord v počtu ocenění VB100 od nezávislé testovací organizace Virus Bulletin.

Obraťte se na itfix.cz PC servis

REGISTROVANÝ ESET PARTNER

POMŮŽEME VÁM S INSTALACÍ

Nechte instalaci a nastavení vašeho bezpečnostního řešení na nás. Nechcete se pouštět do instalace? Potřebujete pokročilejší nastavení antivirového programu? Jakožto partner společnosti ESET software, poskytujeme v našem regionu bezplatné nasazení vašeho řešení na vaše zařízení. Samozřejmostí je i možná následná podpora.

PORADÍME S VÝBĚREM ŘEŠENÍ

Vybereme za vás nejvhodnější řešení pro vaši domácnost nebo firmu. Zajistíme výhodnější cenovou nabídku pro studenty, držitele ZTP, neziskové organizace apod.. Licenci zajistíme během pár minut, případně prodloužíme či upravíme stávající licence.

ESET Bronze partner - certifikát

Ochrana před internetovými hrozbami

VYBERTE SI NEJVHODNĚJŠÍ ŘEŠENÍ

Kontakt – Objednávky

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně podle jeho potřeb, proto nemusíte nakupovat přes obchod. Pro objednání licence na míru nás kontaktujte pomocí tohoto formuláře, a my vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Na produkty je možné využít slevy ve výši až 50% pro držitele TP, ZTP a ZTP/P a poživatele PID, studenty, učitele, pro mládež do 26 let, neziskové organizace a další. Tuto skutečnost nám sdělte také, o potřebné doklady budete požádáni v průběhu realizace.

Libor Kovář - itfix.cz PS servis

E-mail: eset@itfix.cz
Telefon: +420 735 509 009

ESET bronze partner