Uživatelé iPhonů se konečně dočkali i u nás. 19.2.2019 byla v české republice po dlouhém čekání konečně spuštěna služby Apple Pay. Bohužel, jak už to tak bývá, má i toto svou stinnou stránku. Službu Apple Pay totiž prozatím podporuje pouze 5 bank (MONETA Money Bank, Komerční banka, Česká spořitelna (pouze karty Visa), Air Bank, mBank  a J&T Banka). Pokud vaše banka není mezi podporovanými nezoufejte, službu Apple Pay si totiž můžete užívat jakoukoliv bankou. Apple Pay totiž podporuje také služba Twisto.

Jak na to:

  1. Nejprve je nutné si zaregistrovat Twisto účet (registraci můžete provést zde).
  2. Při registraci si zvolíte jeden z nabízených balíčků – online(ZDARMA), standart(49/měsíc), premium(99/měsíc). Pro vyzkoušení a prozkoumání co Twisto umí jsou všechny balíčky na 3 měsíce ZDARMA. Pro vystavení Twisto karty je nutné zvolit alespoň balíček standart.
  3. Pro ověření vaší identity budete muset přiložit fotografie vašeho občanského průkazu a selfie s tímto průkazem (Twisto je brána jako finanční instituce musí dle zákonů ČR ověření identity vyžadovat).
  4. Poté již jen stačí vyčkat na ověření a vaši novou Twisto kartu, kterou v iPhonu přidáte do aplikace Wallet a hurá na nákupy 😉

Co všechno Twisto umí zjistíte zde. Případně se můžete zdarma zaregistrovat. Pokud při registraci zadáte promo kód „ITFIXCZ„, dostanete na twisto účet bonus 300Kč na vyzkoušení.